Kodėl verta rinktis

Rebel Financing?

Esame pasiruošę padėti tiek stambiam, tiek mažam ar vidutiniams verslui. Situacija rinkoje mus paskatino ieškoti sprendimų, kaip padėti verslui, kuris nori augti, tačiau susiduria su nepalankiomis finansavimo sąlygomis.

Specializuojamės teikdami veiklos ir išperkamosios nuomos paslaugas. Tai patogus ir greitas būdas įmonėms įsigyti reikalingą techniką, įrangą ar išskirtinę transporto priemonę spartesniam jūsų verslo augimui.

Skirkite visą dėmesį ir laiką pagrindinei savo veiklai, o mes pasiūlysime jums Jūsų individualius poreikius atitinkantį sprendimą. 

Mūsų

Partneriai

Automobilių parko valdymo sprendimai

Rent&Share komanda – tai daugiau kaip 20 metų patirtį Lietuvos ir tarptautinėse automobilių rinkose sukaupę profesionalai, žinantys viską, kas yra susiję su automobiliais, jų pardavimu, nuoma, priežiūra ir parko valdymu.

Didžiausia draudimo brokerių bendrovė Baltijos šalyse

Aon korporacija yra pasaulinė rizikos valdymo sprendimų, draudimo bei perdraudimo ir žmogiškųjų išteklių konsultavimo paslaugų lyderė.

Integruotų verslo paslaugų teikėja

Lewben -  įmonių grupė, kurios savo klientams  teikia finansų planavimo, teisės, mokesčių ir verslo konsultavimo bei apskaitos, o taip pat  gerovės valdymo  paslaugas.

Naujienos