Alternatyvaus finansavimo bendrovė „Rebel Financing“ verslui pradeda teikti komercinio nekilnojamojo turto atgalinės nuomos (sale-leaseback) paslaugą. Smulkiam ir vidutiniam verslui pritaikytas modelis siūlomas kaip finansavimo alternatyva įmonėms, siekiančioms lėšas, investuotas į nekilnojamąjį turtą, panaudoti kitoms investicijoms ar sprendžiant apyvartinių lėšų stygiaus problemą.

Pagal naujai pasiūlytą modelį, „Rebel Financing“, bendradarbiaudama su bankais, turtą įsigyja iš jo savininko ir po to šį turtą išnuomoja tam pačiam juridiniam asmeniui. „Rebel Financing“ numato finansuoti projektus, kurių vertė siekia iki 5 mln. eurų, o atgalinės nuomos laikotarpis – iki 10 metų.

„Sprendimą teikti tokią paslaugą lėmė potencialių klientų pageidavimai. Pastaraisiais metais verslas į nekilnojamąjį turtą investavo nemažai kapitalo, kurio stygių įmonės pajuto staigiai pabrangus energetiniams resursams ir kylant žaliavų bei paslaugų kainoms, todėl reaguojant į rinkos pokyčius, įmonės vis dažniau pradėjo ieškoti alternatyvaus finansavimo šaltinių“, – pažymi „Rebel Financing“ vadovė Kristina Slatkevičiūtė.

Pasak „Rebel Financing“ vadovės, naująja paslauga galės naudotis tiek įmonės, jau turinčios nuosavo komercinio nekilnojamojo turto, tiek planuojančios jo įsigyti. Sandorio metu „Rebel Financing“ įsigytas ir verslo savininkams išnuomotas nekilnojamasis turtas yra įkeičiamas bankui. Tikimasi, kad ši paslauga bus paranki verslams, turintiems tokio nekilnojamojo turto kaip gamybinės patalpos, biurai ar sandėliai. Išimtis taikoma žemės ūkio paskirties žemei – šiai nekilnojamojo turto rūšiai paslauga neteikiama.

„Rebel Financing“ 2020 metais įkūrė ir valdo verslininko Viliaus Kavaliausko investicijų bendrovė „Enercom Capital“. „Rebel Financing“ aktyvią veiklą pradėjo praėjusiųjų metų gegužę ir iki šiol specializavosi verslui skirtų transporto priemonių nuomoje.

Daugiau informacijos:

Kristina Slatkevičiūtė

Direktorė

+370 686 76701

kristina.slatkeviciute@rebelfinancing.lt